вівторок, 25 лютого 2020 р.
лютого 25, 2020
Antonia
Досягнення
No comments
23 лютого у міській бібліотеці номер 6 відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки. Учні нашої школи вибороли призові місця: Романчук Анастасія (9 клас) зайняла 1 місце, Анастасія Веснянка (9 клас) - 2 місце, Понурок Тетяна та Ткачук Анна (учениці 6-А класу) отримали приз глядацьких симпатій за композицію «Весна»( вчитель Лежненко А.В.). Достойно представила школу Стащук Анжеліка,учениця 6-Б класу(вчитель Наталія Черняк).
Дякуємо організатору конкурсу Яні Цапук за приємне свято, солодке чаювання та нагороди.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)










0 коментарі:
Дописати коментар