9 лютого Боратинський ліцей став майданчиком зустрічі педагогів громади. До фахового діалогу долучилися й колеги з Княгининівського ліцею №34.
Працювали над темою натхненного навчання та діяльнісних практик НУШ для розвитку ключових компетентностей молодших школярів. Досвідом поділилися Алла Катеринюк, Ольга Лемещук, Алла Александрук і Алла Голянська. Виступи педагогів були практичними, змістовними, мотивуючими.
Формат семінару-практикуму дозволив не лише слухати, а й діяти. Учасники працювали у групах, моделювали ситуації, практикували навички СЕЕН, використання вживаних матеріалів у настільних іграх, відпрацьовували різні техніки читання та тренувалися застосовувати нейровправи при математичних обчисленнях.
Через призму теми лікарських рослин усі присутні побачили, як формується природнича, мовна, соціальна, математична, громадянська та інші компетентності.
Дякуємо спікерам — за професійність, бажання поділитися власним досвідом; партнерам із Княгининівського ліцею №34 — за співпрацю і підтримку
та педагогам Боратинської громади, які завітали на зустріч, активно долучилися до активностей та допомогли створити позитивну, творчу і надихаючу атмосферу
Такі зустрічі об’єднують і народжують нові ідеї.Дякуємо ЗСУ за можливості
0 коментарі:
Дописати коментар