середа, 14 березня 2018 р.
березня 14, 2018
Боратин ЗЗСО
Заходи
No comments
Інтелектуальна гра "Розумники" давно прижилася у нашій школі. Грають у цю гру від найменшого віку до випускників.
І ось, недавно, у 3-Б класі, була проведена саме така гра.
Учні класу були поділені на 2 команди. Вони зуміли продемонструвати свою ерудицію та вміння говорити, відстоювати певну думку.
У багатьох країнах світу використовують цю гру саме для розвитку мислення, мовлення, а також інтелекту.
Тому я закликаю усіх вчителів та учнів брати участь в інтелектуальних іграх. Адже навчання має бути приємним і цікавим!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)








0 коментарі:
Дописати коментар